Sitemiz nasıl işliyor?

Sitemizdeki avantajlar “Kupon” ve “Kampanya” olarak ikiye ayrılmaktadır. Kuponlar mavi renklerle, kampanyalar turuncu renklerle gösterilmektedir.

İndirim kuponu nedir?

İndirim kuponları, yurt dışı pazarlarının aksine ülkemizde  henüz keşfedilmemiş bir mecra olarak göze çarpmaktadır. Hacmi her yıl hızla artan internet alışverişlerinde büyük avantajlar sağlayan bu fırsatlar birçok internet kullanıcı tarafından bilinmemektedir. İndirim kuponu, indirim kodu, kampanya kuponu, kupon kodu,  kampanya kodu, alışveriş kodu, alışveriş kuponu ve hediye çeki gibi birçok farklı şekilde ifade ediliyorlar.  Anlamlı ya da anlamsız harf ve rakam dizilerinden oluşan bu kodlar alışveriş yapılan sitede kullanılınca anında önceden belirtilmiş indirimden faydalanabiliyorsunuz.

İndirim kuponu nasıl kullanılıyor?

1 -Sitemizde kullanmak istediğiniz kupon kodunu kopyalamak için “KUPON KODUNU GÖSTER” kısmına tıklayın!

kodkullanma1

 

2- Açılan pencerede “Kopyala” butonuna tıklayın! Yazı “Kopyalandı” olarak değişecektir.

kodkullanma2

 

3- Son olarak “Siteye Git” linkine tıkladığınızda alışveriş edeceğiniz siteye yönlendirileceksiniz.

kodkullanma3

NOT: Alışveriş edilen sitenin tasarımına göre değişmesine rağmen genellikle ödeme sayfasında “Sepet”inize göz atarken karşınıza çıkan “İndirim Kodu” ibareli bölümlere bu kodları giriyorsunuz. İster elle, ister daha önceden kopyalamış olduğunuz için “Ctrl+V” ya da “Yapıştır” komutunu kullanarak zahmetsizce kodunuzu doldurabilirsiniz. Ardından yanındaki “Kullan/Uygula” gibi ibareler bulunan butona bastığınızda sayfanın güncellenip fiyat bölümünde indiriminizin gerçekleştiğini görüyorsunuz.

Hepsi bu kadar!

Kampanya nedir?

İnternetteki alışveriş sitelerinde zaman zaman uygulanan fırsatlardan haberdar etmek için hazırladığımız duyurulardır.

Kampanya duyurularından nasıl faydalanıyoruz?

Tek yapmanız gereken “Kampanyayı Gör” yazısına tıklamak. Ardından direkt ilgili siteye yönlendirileceksiniz ve ekstra herhangi bir işlem yapmadan kampanyadan faydalanabileceksiniz.

kampanyakullanma

Hepsi bu kadar!

Yorum yazın

 

Yorum göndermek için giriş yapmış olmak zorundasınız.