Hepsiburada İndirim Kodları Ocak 2017

Adı üstünde Hepsiburada! Elektronikten beyaz eşyaya, altından kırtasiye ihtiyacınız olabilecek tüm ürünleri inceleyebilir, sizden önce aynı ürünü alanların yorumlarını okuyabilirsiniz. E-ticaretin devinin indirim kodları, hediye çekleri, kampanya kuponları sitemizde mevcut. Biraz daha tasarrufa kim hayır diyebilir ki?!

Hepsiburada.com ve İndirim Fırsatları

Hepsiburada.com, Türkiye'de 1998 yılından beri faaliyet gösteren en güçlü online alışveriş platformlarından biridir. Doğan Holding tarafından kurulan site sadece internet üzerinden hizmet vermektedir. Faaliyetlerini, 300'e yakın uzman kadrosuyla, İstanbul merkezli 4 ayrı depoda toplam 14.000 m2 alana sahip lojistik alanından yürütmektedir. Türk e-ticaret sektörünü, 30 kategoride toplanmış 600.000'den fazla ürün çeşidini tüketicilere sunarak desteklemektedir. Başarılı hizmet anlayışı sitenin 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası, 2013 yılında ise Yılın E-ticaret Sitesi seçilmesini sağladı. Bugün geldiği noktada 7 milyon üyesine en iyi ürünü en uygun fiyatla tedarik etmek hedefiyle yoluna devam etmektedir.

İş modelini teknoloji ve inovasyon odaklı olarak niteleyen Hepsiburada, internette alışverişi kolaylaştırmak amacını güdüyor. Müşterilerine, "sen gitme her şey ayağına gelsin" mesajı verirken arka planda oluşan oldukça karışık operasyonel süreci profesyonelce yönetiyor. Tüm bunların sonunda keyifli, zahmetsiz ve güvenli bir alışveriş tecrübesi yaşatıyor. Hepsiburada.com tarafından aylık 2 milyona yakın ürün teslimatı yapılıyor. Gönderiler sipariş alındıktan sonra sadece 1 saat içerisinde yollanıyor. Bu süreçte 2000 tedarikçi koordine ediliyor. Yönetim kurulu, 2014 yılında 1 milyar TL ciroyu yakalamayı hedeflediklerini belirtiyor.

hepsiburadaanasayfaHepsiburada.com, her ne kadar perakende sektöründe faaliyet gösterse de teknoloji şirketi gibi davranarak kendini devamlı yeniliyor ve geliştiriyor. Geçtiğimiz aylarda Türkiye'de e-ticaretin gelişmesine büyük katkılarak sağlayacak bir projeye yatırım yaparak bu konudaki ciddiyetini gözler önüne serdi. Dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden biri olan ThoughtWorks ile işbirliğine imza atan firma hedef büyüttü. Proje çerçevesinde çalışma alanı 2015 yılı ikinci çeyreğinde tamamlanacak operasyon merkezi ile 45.000 m2'ye çıkacak. Çalışan sayısının, aylık gönderimlerin ve stokların 3 katına çıkması öngörülüyor. Kendi bünyesinde kurduğu teknoloji üssü aracılığıyla internetten ticarete girememiş ama bu mecrada yer almak ve yatırım yapmak isteyen şirketlere yardım ediyor. Hepsiburada.com sayesinde tedarikçi firmalar bu teknoloji üssünde geliştirilen yazılımlara ve lojistik imkanlarına erişme imkanına sahip olacak.

hepsiburadaicsayfaRekabeti önemserken, kaliteyi düşürmemenin öneminin farkında olan Hepsiburada ekibi, sipariş öncesi ve sonrası müşteri destek hizmetleri, iade ve geri gönderim işlemleri, kampanyalar, ödeme alternatifleri, güvenlik altyapısı gibi üyelerine alışverişlerinin her safhasında eşlik ediyor. Tüm bunları da istatistiklere yansıtıyor. Hepsiburada.com'un verileri şöyle: 9 milyon ziyaretçi, 20 milyon aylık ziyaret, 7 milyon üye, 1 milyon ürün yorumu, 1 milyon mobil uygulama indirilmesi, 75 bin Twitter takipçisi, 1 milyon Facebook beğenisi, son5 yılda %45 büyüme oranı. İşte tüm bu rakamlar bir e-ticaret devinin gücünü ispatlıyor.

İş modelinin bir parçası olarak kampanya ve indirimli ürün kodlarını müşterilerine duyuran firmanın indirim kuponlarını, indirim kodlarını, hediye çeklerini Heravantaj.com’da bulabilirsiniz.

KATEGORİLER

Bilgisayar
Telefon
Elektronik
Beyaz Eşya / Mutfak
Foto / KameraSpor / Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Takı / Mücevher
Saat / Gözlük / Aksesuar
Kozmetik / Sağlık / Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Kitap / Film / Müzik
Hobi / Oyun Konsolu
Kırtasiye / Ofis
Oto Aksesuar / Yapı Market / Bahçe
Ev Dekorasyonu / Mobilya
Pet Shop
SüpermarketHepsiburada.com indirim kodu nasıl kullanılır?

Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin. "SEPETİM" sayfasında "Çek / Promosyon Kodu Kullan" linkini tıklayınca açılan sayfadaki kutuya Heravantaj.com'dan aldığınız kodu yapıştırın/yazın. "Kullan" butonuna bastığınızda indirimin uygulandığını göreceksiniz. Sadece bu kadar!

hepsiburadakodgir1hepsiburadakodgir2

Devamını Oku

Aktif Fırsatlar

Şu anda 92 kupon aktif
Page 1 of 101 2 3 10

Kaçırdığınız Avantajlar

Şu anda 73 süresi dolan kupon var
Page 1 of 81 2 3 8