Flo İndirim Kodları Mart 2017

Ailenizin ayakkabı, çanta ve aksusuar ihtiyaçlarını gidermek için Flo’yu ziyaret etmeyi gözardı edemezsiniz. Kapıda ödeme ve ücretsiz iade gibi avantajlar sunan Flo’da kadın, erkek ve çocuk yüzlerce modeli bulabilirsiniz. İndirim kodlarına, kupon kodlarına, kampanya duyurularına hemen göz atın!

Flo.com.tr ve İndirim Fırsatları

 

FLO, "Açık Büfe Self Servis Ayakkabıcılık" sloganıyla öne çıkan 2001 yılında Ziylan Grup bünyesinde kurulmuş olan mağazalar zinciridir. Bugün 190´ın üzerinde mağazasıyla FLO, Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri ünvanına sahiptir. 100 bin metrekarenin üzerinde satış alanında ve internet sitesinde müşterilerine hizmet veren FLO, yeni mağazalar ve ürünlerle müşterilerine her daim gelişerek Türkiye genelinde ve Türkiye dışındaki mağazaları aracılığıyla hizmet vermeye devam etmektedir.  

 flogiris

FLO fikir olarak bir ailenin tüm üyelerine uygun, zaman ve ortamdan bağımsız, giyim ve aksesuar ürünleri gibi ekonomik ve geniş bir ürün gamına sahiptir. Günlük, şık ve spor ayakkabıların yanında, bakımları için özel ürünler ve de kemer, çanta, cüzdan, bijüteri gibi tamamlayıcı ürünleri de kapsayan binlerce ürün sunmaktadır. Global pazardaki yenilikleri yakından takip eden FLO, müşterilerine uygun fiyat ve ödeme koşulları sunmak kadar özel eğitilmiş çalışanlarıyla güeryüzlü ve üst düzey hizmet sağlamayı da birinci planda tutmaktadır. Müşterilerinin karşılaşabileceği problemleri en kısa zamanda çözebilmek adına Satış Sonrası Hizmetler Departmanı’nı kuran FLO, bu konudaki başarısını ISO 10002:2004 Müşteri Şikayetleri ve Müşteri Memnuniyeti Kalite Yönetim Sistemi Belgesi alarak kanıtlamıştır. Ayrıca, ve ISO-9001 kalite yönetimi belgesi sahibi de olan firma, uluslararası bağımsız belgelendirme kuruluşları tarafından sürekli denetimlere girerek kalitesini korumak, gerekli değişimlere de uymak yönünde azami çabayı sarf etmektedir.  

 flosayfa

Türkiye’nin tamamına yayılmış mağazalarının yanında online alışveriş sitesi www.flo.com.tr ile de ulaşılmadık nokta bırakmamaktadır. FLO’da bulabileceğiniz ünlü markalar arasında Lumberjack, Dockers,Polaris, Birkenstock ve Kinetix’i bulabilirsiniz.

 flomarkalar

FLO markalar:  
A Adidas r3 Adidas Ambitious American Tourister Antarctica Art Bella   BBadbear Ballonet Balloon-s Beeko Ben10 Betula by Birkenstock Birkenstock BJK Bulldogs  CCaillou Callaghan Caprischo Cat Ciocia Columbia Converse Cordovan Coxx  DDavid Jones Dockers Down Town Dsn  EEllice Erica Pablo 
GGaramond Gehwol Gianfranco Lattanzi Glif GS  HHigh Sierra Hummel Hypnose I Igi&Co  J Jj-Stiller   K Kangaroos Keds Key Foot Kinetix LLotto Lumberjack MMagic Locks Ma&Lo Maritan Merrell Miss F Monomio Mytrax 
NNew Era Nike Ayakkabı Modelleri Norberto Costa OOverstate Oxide Fashion Oxide   PPabel Panama Club Panama Jack Papillio by Birkenstock Pediped Penti Pierre Cardin Pink Step Polaris 5 Nokta Polaris Pop Pixie Primigi Puma  Q Queen Bee R Reebok Rey Barenson Rossini   SSalvano Samsonite Valiz, Bavul ve Laptop Çantası Modelleri Sebago Seventeen Shwings Skechers Ayakkabı Modelleri Slazenger Sleek Speedo Spiderman Sportive Spy Man  TTaxi Torex Tracker Tracy Co Travel Soft Air Travel Soft Antistatic Travel Soft Twigy UUgg U.s Polo Assn. V Vans Vigevano   WWilson Winx Woly WranglerY Yellow Kids Z Zen Zeus  
 

Sık sık kampanya ve indirimli ürün fırsatları da sunan firmanın indirim çeklerini, indirim kodlarını, hediye çeklerini Heravantaj.com’dan takip edin.

     

FLO Reklam Filmi - Ritim Tutan Ayakkabılar 1

FLO Reklam Filmi - Ritim Tutan Ayakkabılar 2

FLO Reklam Filmi - Ritim Tutan Ayakkabılar 3


Flo.com.tr indirim kodu nasıl kullanılır?

Heravantaj.com’dan aldığınız indirim kodunu Flo.com.tr’de seçtiğiniz ürünü sepetinize ekledikten sonra “SEPET” sayfasında indirim kodunuz varsa giriniz yazılı kısma yazın ve “Uygula”düğmesine basın. Bu kadar!  

 floindirimkodugirin

 

Kodunuzun uygulanmasının ardından aşağıdaki örnekteki gibi değişiklikleri izleyebilirsiniz.  

 floindirimkuponuuygulana

Devamını Oku

Aktif Fırsatlar

Şu anda 62 kupon aktif
Page 1 of 71 2 3 7

Kaçırdığınız Avantajlar

Şu anda 68 süresi dolan kupon var
Page 1 of 71 2 3 7